Logi
PVC Logi GEALAN-LINEAR
Koka-Alumīnija Logi
Futerlogi
PVC Logi GEALAN S 8000
Koka logi
Ventilācijas sistēmas
Logu ekspluatācija
HOPPE logu rokturi
ROTO logu rokturi
Durvis
PVC durvis
Alumīnija durvis
Koka durvis
Metāla durvis
Starpistabu durvis
Fasādes
Ziemas dārzi
Kока alumīnija fasādes
Alumīnija fasādes
Bīdāmās sistēmas
GEALAN-SMOOVIO
GEALAN Roto Alversa
Salokāmās-bīdāmās
PATIO
Alumīnija ar aukstu stiklojumu
Bīdāmie PVC Logi SLIDORS
Hörmann
Alumīnija Durvis Thermo Pro Plus
Sekciju Vārti
Vārtu piedziņas
BERRY
Aksesuāri
Iekšējas žalūzijas
Moskītu tīkli
Iestieptie griesti
Domofons
Pastkastes
Ārejie rullslēģi

Durvis

Назад

Alumīnija durvis

Alumīnija profils ir mūsdienīgs, izturīgs, viegls konstrukcionāls materiāls, ļaujošs realizēt daudzveidīgus arhitektoniskus - dizaina lēmumus - no parasta loga līdz inženieru sarežģītajam objektam. Viņs ar apveltīts ar augstu noturību pret apkartejas vides iedarbību, ar daudzgadēju ekspluatācijas termiņu un nesatur kaitīgu vielu piemaisījumu savējā sastāvā. Alumīnija profila apdares neierobežotas iespējas lauj realizēt pašas drošākās un neordināras idejas. Visizplatītākais profila apstrādes veids ir pulveru apkrasošānas tehnoloģija. Kā arī uz prifilu tik pielīmēta augstvērtīga PVC - plēve. Anodēta virsma var būt pelēka, oļivzaļa, zeltaina, brūna vai melna krāsa. 

Daudzas alumīnija profila sistēmas pielieto gaismcaurlaidīgu konstrukciju izgatavošānai, ārējiem un iekšējiem nožogojumiem, starpsienam, sabiedriskājās, dzīvojāmās ēkās, rupnīcās. Daudzveidīgu konfigurāciju logi, balkonu stiklojums, ieejas grupas ārēja/iekšējas atvēršanas, svārstu un karuseļu tipa, fasāžu strukturāls vai pusstrukturāls stiklojums - lūk alumīnija profilu daudzveidīgu sistēmu pielietojuma galvenas sfēras.

Alumīnija profilam ir augsts siltimvadības koeficents, tāpēc pieņemts dalīt to uz divam videm - "silts" un "auksts".

"AUKSTS" PROFILS IEKŠDURVĪM

"Auksts" alumīnija profils pārstāv vienu viengabala konstrukciju bez termoielikas. Viņa pielietojuma apgabals ir neliels, bet viņš nav mazāk pieprasīts tirgū, piemēram, lai izpildītu neapkurināmo telpu stiklojumu 9balkoni, lodžijas), iekšēju ieeju grupu un starsienu izpildījumi. Uz šiem objektiem "aukstu" profilu sistēma ļauj ietaupīt, tā kā "siltu" profilu cena ir 2 - 3 reizes augstāka, augstas uz ražošānu izmaksas deļ. 

 

"SILTS" ALUMĪNIJA PROFILS

"Silts" alumīnija profils sastāv no trīm daļam - divi profili savienoti savā starpā ar plastikas iestiprinājumu - termotiltu, kurš izpilda ārējas aukstas kamēras izolācijas funkciju no iekšējas siltas. Tamlīdzīga trīskameru konstrukcija ļauj atrisināt vienu no alumīnija profila pamatproblēmām - augsts siltumvadības koeficents tā kā termotilta siltumvadības koeficents ir 150 reizes mazāks nekā alumīnijam.

AUTOMĀTISKO SISTĒMU PLAŠS PIELIETOJUMS DURVJU ATVĒRŠANAI

Daudz kur automātiskas durvis kļuva par mūsējas ikdieņiškas dzīves neatņemamu daļu. Pagāja tie vienkarši atvēramu alumīnija durvju laiki. Tā vietā, ļaudis gaida durvis, kuras atvēras automātiski, kā tie piegāja, bez cilvēcisku pūļu nepieciešamības. Daudz kur automātiskas durvis piešķir ēkai elegantu ārēju izskatu, kā arī komfortu apmeklētājiem. 

Patērētāji dod priekšroku automātiskām bīdāmām durvīm un gaida redzēt tos slīmnīcās, lidostās, viesnīcās, tirgūs centros, lielveikalos, kinoteātros, ofisos, bankās.

Pakalpojumi
Produkcija
Darbi

Ir jautājumi?

Piezvani!

2 91 72 547

Rēzekne

2 92 98 838

Daugavpils

Atstājiet pieprasījumu bezmaksas mērīšanai