Logi
PVC Logi GEALAN-LINEAR
Koka-Alumīnija Logi
Futerlogi
PVC Logi GEALAN S 8000
Koka logi
Ventilācijas sistēmas
Logu ekspluatācija
HOPPE logu rokturi
ROTO logu rokturi
Durvis
PVC durvis
Alumīnija durvis
Koka durvis
Metāla durvis
Starpistabu durvis
Fasādes
Ziemas dārzi
Kока alumīnija fasādes
Alumīnija fasādes
Bīdāmās sistēmas
GEALAN-SMOOVIO
GEALAN Roto Alversa
Salokāmās-bīdāmās
PATIO
Alumīnija ar aukstu stiklojumu
Bīdāmie PVC Logi SLIDORS
Hörmann
Alumīnija Durvis Thermo Pro Plus
Sekciju Vārti
Vārtu piedziņas
BERRY
Aksesuāri
Iekšējas žalūzijas
Moskītu tīkli
Iestieptie griesti
Domofons
Pastkastes
Ārejie rullslēģi

Fasādes

Назад

Alumīnija fasādes

Alumīnijs ir ērts materiāls, kas laika gaitā nezaudē savu funkcionalitāti. Alumīnija fasādes kalpo vairākām paaudzēm. Laika gaitā šie produkti nemaina ārējo izskatu, kā arī nezaudē siltuma un skaņas izolācijas īpašības. Tādējādi jums tiek garantēts visaugstākais komforta līmenis un ilgs produkta kalpošanas laiks.

Mēs pievēršam īpašu uzmanību fasādes siltināšanai un jebkādu klimātisko apstakļu izturībai-aukstums, stiprs vējš, lietus, karstums.

Mūsu fasādes ir izturīgas pret atmosferas spiedienu, ultravioleto stārojumu un mehānisko bojājumu.

Katra fasāde tiek izstrādāta pēc individuāla pasūtījuma, sākot no projektējuma un beidzot ar ar uzstadīšanas darbiem. Katrs posms ir rūpīgi pārdomāts un tiek kontrolēts ar augsti kvalificētiem darbiniekiem. Fasādes darbi tāpat ka fasādu ražošana ir sarežģītākie no darbietilpīgākie celtniecības darbi, jo fasādes var sastāvēt no dažādām konstrukcijām (lodžijas, balkoni).

Fasādes darbos ir nepieciešams ievērot daudz dažādu rādītāju, piemēram, izturība, stabilitāte, darbmūžs, ugunsizturība, siltuma vadītspēja, skaņu izolācija, seismiskā izturība. Pārsteidz materiālu daudzveidība, no kuriem var sastāvēt fasāde: dažādi metāli, koks, stikls, akmens plāsņu dažādi veidi.

Montāžas procesā sākotnēji tiek izveidots fasādes karkass, samontējot alumīnija sistēmas nesošās vertikālās un horizontālās konstrukcijas, kam seko stikla montāža, kā arī nepieciešamo blīvējumu un hermetizācijas izveidošana. Montāžas noslēguma posmā tiek uzstādīti dekoratīvie nosegi, ja tādi konkrētai fasādes sistēmai ir paredzēti, un paralēli izveidoti sistēmas savienojumi ar citām ēkas konstrukcijām un elementiem (ēkas jumtu, cokoliem utt.).

  •     
Pakalpojumi
Produkcija
Darbi

Ir jautājumi?

Piezvani!

2 91 72 547

Rēzekne

2 92 98 838

Daugavpils

Atstājiet pieprasījumu bezmaksas mērīšanai