Logi
PVC Logi GEALAN-LINEAR
Koka-Alumīnija Logi
Futerlogi
PVC Logi GEALAN S 8000
Koka logi
Ventilācijas sistēmas
Logu ekspluatācija
HOPPE logu rokturi
ROTO logu rokturi
Durvis
PVC durvis
Alumīnija durvis
Koka durvis
Metāla durvis
Starpistabu durvis
Fasādes
Ziemas dārzi
Kока alumīnija fasādes
Alumīnija fasādes
Bīdāmās sistēmas
GEALAN-SMOOVIO
GEALAN Roto Alversa
Salokāmās-bīdāmās
PATIO
Alumīnija ar aukstu stiklojumu
Bīdāmie PVC Logi SLIDORS
Hörmann
Alumīnija Durvis Thermo Pro Plus
Sekciju Vārti
Vārtu piedziņas
BERRY
Aksesuāri
Iekšējas žalūzijas
Moskītu tīkli
Iestieptie griesti
Domofons
Pastkastes
Ārejie rullslēģi

Hörmann

Назад

Sekciju Vārti

Elegantie automātiskie sekciju vārti atveras vertikāli uz augšu. Tādējādi Jūs iegūsiet vairāk vietas garāžā un tās priekšā - un caurbrauktuve kļūs brīvi izmantojama visā tās platumā. Sekciju vārti derēs vienmēr - vienalga, vai Jūsu vārtu ailei ir taisnstūra forma vai tā ir ar slīpinājumiem, segmentu vai apaļu arku. Tāpēc tie ir ideāli piemēroti vēlākai modernizēšanai.

Vairāk komforta un drošības Jūsu ikdienā

Labi iemesli, lai izvēlētos Hörmann Tirgus līdera piedāvātās inovācijas

  • Izturīgi arī pret gruntsūdeņu radīto mitrumu 4 cm augstā plastmasas kārbas pamatne, kas nepaliek trausla, ilglaicīgi aizsargās Jūsu vārtus no iespējamās korozijas, un pretēji konkurentu piedāvātajiem risinājumiem, arī ilgstošu maldu gruntsūdeņu gadījumā. Kārbas pamatne aptver kārbu sala apdraudētajā zonā. Tikai tādējādi var tikt nodrošināta ilglaicīga aizsardzība. Kopā ar vārtu pamatnes blīvējumu kārbas pamatne veido arī vizuāli pievilcīgu noslēdzošo malu.
  • Termisks kārbas un būvkonstrukcijas atdalījums Visos gadījumos, kad garāža ir integrēta mājas konstrukcijā, ieteicams uzstādīt garāžas vārtus ar labu izolāciju. Uzstādot Hörmann izstrādāto ThermoFrame, jau tā izcilās LPU vārtu izolācijas īpašības tiks uzlabotas vēl vairāk. Kopā ar vārtu kārbu vienkārši uzstādāmais melnais plastmasas profils nodrošina kārbas un mūra konstrukcijas termisku atdalījumu un uzlabo izolāciju līdz pat 15 %*. Pēc izvēles uzstādāmais ThermoFrame kārbas pieslēgums ir pieejams visiem Hörmann sekciju vārtiem.

  • Moderna radiosistēma garāžu un teritorijas vārtu piedziņām Divvirzienu īpaši drošā veidā kodētā radiosistēma BiSecur simbolizē uz nākotni vērstu tehnoloģiju, kas nodrošina ērtu un drošu garāžas vārtu, teritorijas vārtu darbināšanu, apgaismojumu un vēl citas funkcijas.
  • Ērti un droši Jums nekad vairs lietū un vējā nebūs jādodas ārā, lai pārbaudītu, vai Jūsu vārti ir aizslēgti. Ar tikai vienu taustiņa spiedienu Jūs pēc gaismas diodes krāsas tālvadības pultī HS 5 BS sapratīsiet, vai Jūsu garāžas vārti ir aizslēgti. Pēc vēlēšanās nospiežot taustiņu vēlreiz*, vārti tiks aizslēgti.
  • BiSecur Gateway un viedtālruņa lietotne JAUNUMS Izmantojot lietotni un uzstādot Hörmann Gateway, Jūs no viedtālruņa vai piezīmjbloka ērti varēsiet aktivizēt savas Hörmann garāžas un teritorijas vārtu piedziņas, Hörmann mājas ārdurvis**, kā arī citas ierīces.

Vārtu rokturi

Divi piedziņu varianti

                                                                 

Pakalpojumi
Produkcija
Darbi

Ir jautājumi?

Piezvani!

2 91 72 547

Rēzekne

2 92 98 838

Daugavpils

Atstājiet pieprasījumu bezmaksas mērīšanai