Logi
PVC Logi GEALAN-LINEAR
Koka-Alumīnija Logi
Futerlogi
PVC Logi GEALAN S 8000
Koka logi
Ventilācijas sistēmas
Logu ekspluatācija
HOPPE logu rokturi
ROTO logu rokturi
Durvis
PVC durvis
Alumīnija durvis
Koka durvis
Metāla durvis
Starpistabu durvis
Fasādes
Ziemas dārzi
Kока alumīnija fasādes
Alumīnija fasādes
Bīdāmās sistēmas
GEALAN-SMOOVIO
GEALAN Roto Alversa
Salokāmās-bīdāmās
PATIO
Alumīnija ar aukstu stiklojumu
Bīdāmie PVC Logi SLIDORS
Hörmann
Alumīnija Durvis Thermo Pro Plus
Sekciju Vārti
Vārtu piedziņas
BERRY
Aksesuāri
Iekšējas žalūzijas
Moskītu tīkli
Iestieptie griesti
Domofons
Pastkastes
Ārejie rullslēģi

Logi

Назад

Futerlogi

Futerlogi kā uzticama konstrukcija sevi attaisnojuši gandrīz divu gadsimtu garumā. Šis logu veids faktiski ir vienīgais, kurš piemērots no 18. līdz 20. gadsimta 40. gadiem celtajām ēkām. Futerlogu konstrukciju izmantošana vēsturiskā perioda ēkām garantē pareizu siltuma apteci loga iekšpusē, līdz ar to neveidojas kondensāta mitruma izraisītais pelējums.

Futerloga pamatforma un materiāls – koks – nav mainījušies laika gaitā, mainījies tikai tehniskais izpildījums: koka profila iekšējā vērtnē tiek iestrādāts mūsdienīgs stikls, bet loga kopējo siltumizolācijas koeficientu paaugstina iestrādātā blīvgumija.

Futerlogu konstrukciju veido divi suverēni logu profili ar kopēju vai dalītu loga kārbu. Abas vērtnes – iekšējā un ārējā – ir neatkarīgas viena no otras. Nozīmīgākā nianse futerlogiem ir ievērojamais attālums starp abām vērtnēm – 88 mm –, kas nodrošina augsta līmeņa skaņas un siltumizolāciju. Līdz ar to futerlogu izvēle ieteicama objektos, kam jābūt nodrošinātiem pret skaņas agresīvo ietekmi, – tās ir dzīvojamās un biroju ēkas, kas izvietotas pie maģistrālajiem ceļiem, lidostu un rūpniecisko rajonu tiešā tuvumā.

Ja jānovērtē un jāsalīdzina dažādu logu veidu vizuālā pievilcība, tad futerlogi noteikti ierindojami saraksta augšgalā – tā ir krāšņa funkcionāla un dekoratīva detaļa, ar kuru var lepoties.

Pakalpojumi
Produkcija
Darbi

Ir jautājumi?

Piezvani!

2 91 72 547

Rēzekne

2 92 98 838

Daugavpils

Atstājiet pieprasījumu bezmaksas mērīšanai