Logi
PVC Logi BRÜGMANN
Koka-Alumīnija Logi
Futer-logi
PVC Logi KBE
Koka logi
Ventilācijas sistēmas
Logu ekspluatacija
HOPPE logu rokturi
ROTO logu rokturi
Durvis
HORMANN durvis
PVC durvis
Alumīnija durvis
Koka durvis
Metāla durvis
Starpistabu durvis
Fasādes
Ziemas dārzi
Kока alumīnija fasādes
Alumīnija fasādes
Bīdāmās sistēmas
Salokāmās-bīdāmās
Paralēlās bīdāmās koka durvis Patio Life
Alumīnija ar aukstu stiklojumu
PVC Logi SLIDORS
Hörmann
Alumīnija Durvis Thermo Pro Plus
Sekciju Vārti
Vārtu piedziņas
BERRY
Piederumi
Iekšējas žalūzijas
Moskītu tīkli
Iestieptie griesti
Domofoni
Pastskastes
Ārejie rullslēģi

Logi

Atpakaļ

Futer-logi

Futerlogi kā uzticama konstrukcija sevi attaisnojuši gandrīz divu gadsimtu garumā. Šis logu veids faktiski ir vienīgais, kurš piemērots no 18. līdz 20. gadsimta 40. gadiem celtajām ēkām. Futerlogu konstrukciju izmantošana vēsturiskā perioda ēkām garantē pareizu siltuma apteci loga iekšpusē, līdz ar to neveidojas kondensāta mitruma izraisītais pelējums.

Futerloga pamatforma un materiāls – koks – nav mainījušies laika gaitā, mainījies tikai tehniskais izpildījums: koka profila iekšējā vērtnē tiek iestrādāts mūsdienīgs stikls, bet loga kopējo siltumizolācijas koeficientu paaugstina iestrādātā blīvgumija.

Futerlogu konstrukciju veido divi suverēni logu profili ar kopēju vai dalītu loga kārbu. Abas vērtnes – iekšējā un ārējā – ir neatkarīgas viena no otras. Nozīmīgākā nianse futerlogiem ir ievērojamais attālums starp abām vērtnēm – 88 mm –, kas nodrošina augsta līmeņa skaņas un siltumizolāciju. Līdz ar to futerlogu izvēle ieteicama objektos, kam jābūt nodrošinātiem pret skaņas agresīvo ietekmi, – tās ir dzīvojamās un biroju ēkas, kas izvietotas pie maģistrālajiem ceļiem, lidostu un rūpniecisko rajonu tiešā tuvumā.

Ja jānovērtē un jāsalīdzina dažādu logu veidu vizuālā pievilcība, tad futerlogi noteikti ierindojami saraksta augšgalā – tā ir krāšņa funkcionāla un dekoratīva detaļa, ar kuru var lepoties.

Pakalpojumi
Produkti
Darbi

Noguris no lasīšanas?

Zvaniet un jautājiet!

2 91 72 547

Rēzekne

2 92 98 838

Daugavpils

Atstājiet pieteikumu uz bezmaksas uzmērījumu