Logi
PVC Logi GEALAN-LINEAR
Koka-Alumīnija Logi
Futerlogi
PVC Logi GEALAN S 8000
Koka logi
Ventilācijas sistēmas
Logu ekspluatācija
HOPPE logu rokturi
ROTO logu rokturi
Durvis
PVC durvis
Alumīnija durvis
Koka durvis
Metāla durvis
Starpistabu durvis
Fasādes
Ziemas dārzi
Kока alumīnija fasādes
Alumīnija fasādes
Bīdāmās sistēmas
GEALAN-SMOOVIO
GEALAN Roto Alversa
Salokāmās-bīdāmās
PATIO
Alumīnija ar aukstu stiklojumu
Bīdāmie PVC Logi SLIDORS
Hörmann
Alumīnija Durvis Thermo Pro Plus
Sekciju Vārti
Vārtu piedziņas
BERRY
Aksesuāri
Iekšējas žalūzijas
Moskītu tīkli
Iestieptie griesti
Domofons
Pastkastes
Ārejie rullslēģi

Logi

Назад

Ventilācijas sistēmas

Ventilācija ar higrovadību Aereco

Šī sistēma strādā automātiski. Tā iekšpusē atrodas speciāla higroskopiska lente, kas spēj izstiepties un pavērt vārstu.Kad gaisa mitrums telpā samazinās zem normas, vārsts sašaurinās, līdz ar to gaisa pieplūde no āra pavājinās. Kad gaisa mitrums telpā, tieši otrādi, ir paaugstināts, vārsts paplašinās, pateicoties kam, pastiprinās svaiga gaisa pieplūde no āra.

Ja ārā ir stipri vējains vai auksts laiks, ar rokas kustību iespējams pārslēgt vārsta darba režīmu,  līdz minimumam samazinot gaisa plūsmu.

Pieejamas baltā, gaiša ozola un tumši brūnā krāsā.


       

Iebūvējot ēkā jaunus logus, ir laikus jādomā ne tikai par siltuma ekonomiju un energoefektivitāti, bet arī par to, vai telpā tiks nodrošināta ventilācija. Ventilācijas sistēma mājoklī ir ļoti būtiska, lai saglabātu telpā veselīgu vidi un novērstu pelējuma rašanos.

Mitrums telpā veidojas dažādos veidos. Mājokļa iemītniekiem, piemēram, izelpojot gaisu, ejot dušā vai vannā, mazgājot un žāvējot veļu, gatavojot maltīti virtuvē vai tīrot māju, telpās rodas mitrs gaiss. Visas šīs darbības piesārņo gaisu un paaugstina mitruma daudzumu, radot nelabvēlīgu vidi dzīvošanai, bet labu vidi, kas veicina pelējuma rašanos. Tas notiek tāpēc, ka tiek izjaukta dabiskā gaisa apmaiņa.

Latvijā joprojām ir ārkārtīgi daudz padomju laikā celto daudzdzīvokļu namu, kuros par ventilācijas sistēmām īpaši nopietni netika domāts. Daudzos namos apsaimniekotāji nekopj un netīra ventilācijas šahtas, līdz ar to vilkme tajās nav pietiekama, lai piesārņoto gaisu izvadītu ārā no dzīvokļa. Šādā gadījumā dzīvokļu īpašniekiem būtu jārunā nama apsaimniekotājam par ventilācijas šahtu tīrīšanu.

Uzņēmuma VIDAPLUS speciālisti iesaka– uzstādīt ventilācijas sistēmu, kas pati regulēs gaisa apmaiņu, uzturot mājoklī vienmērīgu gaisa mitrumu. To ir iespējams veikt jau logu nomaiņas laikā, kas ir gan vienkāršāk, gan lētāk. Uzstādot Aereco ventilācijas sistēmu kopā ar PVC logiem, to jau iestrādā pašā logā. Sadarbojoties ar uzņēmumu Labo logu aģentūra, iespējams noskaidrot precīzas Aereco ventilācijas sistēmas uzstādīšanas izmaksas konkrētajā mājoklī.

Kā darbojas ventilācijas sistēma?

Ja mājoklī jau ir gaisa mitruma vai pelējuma problēmas, ir jārīkojas laikus, kamēr tas nesāk apdraudēt sienas vai griestus vai nerada veselības problēmas, piemēram, alerģijas kādam no mājiniekiem. Vislabāk ir izvēlēties pārbaudītu un piemērotu ventilācijas risinājumu. Aereco ventilācijas sistēma ir paredzēta telpām līdz 20 kvadrātmetriem. Pat tad, ja telpā ir vairāki logi, bet tā nav lielāka par 20 kvadrātmetriem, ar vienu Aereco sistēmu pilnīgi pietiks. Tajā ir iebūvēts īpašs sensors, kas nosaka gaisa piesārņojuma līmeni telpā. Tiklīdz gaisa piesārņojuma līmenis pārsniedz pieļaujamo normu, tas paver vaļā gaisa vārstu un no āra telpās vienmērīgi ieplūst svaigais gaiss, vienlaikus piesārņotais gaiss pa ventilācijas šahtām tiek izvadīts ārā no mājokļa. Šāda sistēma mājoklī ziemā ļauj izvairīties no situācijas, kad telpās veidojas nepatīkams gaiss, bet vēdinot kļūst auksts.

Aereco un jebkuras citas līdzīgas ventilācijas sistēmas var pilnvērtīgi darboties tikai tad, ja ir nodrošināts pilns gaisa apmaiņas cikls – piesārņotais gaiss izvadīts ārā no telpām, ko nomaina svaigais āra gaiss.

Svarīgi, ka šo ventilācijas sistēmu var uzstādīt gan kopā ar jauniem PVC logiem, gan atsevišķi – gadījumos, kad jauni logi jau ir iebūvēti.

Pakalpojumi
Produkcija
Darbi

Ir jautājumi?

Piezvani!

2 91 72 547

Rēzekne

2 92 98 838

Daugavpils

Atstājiet pieprasījumu bezmaksas mērīšanai