Mēs esam blakus Jums !

 

Uzņēmums dibināts 2007 gadā.

Firma nodarbojas ar plastikata, koka un alumīnija logu un durvju izgatavošanu un tirdzniecību. Šo darbības gadu laikā uzkrāta liela darba pieredze, ko aktīvi izmantojam un pielietojam . Firmas “VIDA PLUS” darbības liela nozīme tiek pievērsta klienta apkalpošanas kvalitātei, sākot no pasūtījuma pieņemšanas, profesionālas apstrādes, logu izgatavošanas un piegādes. Ražošanas procesā tiek izmantotas mūsdienīgas tehnoloģijas un iekārtas. Mūsu uzņēmums piedāvā pašas augstākās kvalitātes produkciju,sadarbojoties ar Eiropas labākājiem izejmateriālu piegādātājiem. Līdz šodienai esam saražojuši 28800 logus. Logus izgatavojam ar plaša asortimenta stikla paketēm.

Firmas filiāles atrodas Daugavpilī, Rēzeknē un Preiļos kurās firmas speciālisti nodrošina pasūtījumu apstrādi, klientu apkalpošanu un pasūtījumu precīzu realizāciju. Filiālēs ir iespējams iepazīties ar firmas ražoto produkciju un aplūkot dažādu logu tipu paraugus.

 

Garantijas

  • Mēs uzņemam pilnu atbildību par garantijas nosacījumu izpildi. Pārliecība par produkta uzticamību un mūsu pakalpojumu kvalitāti, dod mums tiesības sniegt 2 gadu garantiju!

  • Visu veidu darbi ,ražošana, piegāde, montāža un apdare, ieskaitot garantijas un pēcgarantijas servisu, tiek veikta augsti profesionālu speciālistu izpildījumā.

  • Pateicoties godīgai attieksmei pret darbu un pildot savus pienākumus, lielākā daļa jauno klientu vēršas pie uzņēmuma pēc citu klientu ieteikuma, kuri izmantoja mūsu firmas pakalpojumus.

Vai jūs meklējat optimālo elegances un uzticamības apkopojumu? 

Jums patīk komforts un Jūs zināt naudas vērtību?

Tad laipni aicināti pie mums SIA "VIDA PLUS".

 

Mēs palīdzēsim jums izveidot komfortu un siltumu jūsu mājās !

 

VIDA PLUS

REG. NR.: 51503040671

Banka: AS SWEDBANK

Account: LV64HABA0551015738764

SWIFT kods: HABALV22

Pakalpojumi
Produkti
Darbi

Noguris no lasīšanas?

Zvaniet un jautājiet!

2 91 72 547

Rēzekne

2 92 98 838

Daugavpils

Atstājiet pieteikumu uz bezmaksas uzmērījumu